Хіти тижня. "Секс на новом матраце. Урааааа”: Нардепку від "Слуги народу" спіймали на інтимному листуванні в Раді (фото)

Сьогодні, 12 грудня, під час ранкової сесії Верховної Ради Голова Комітету ВР України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів “слуга народу” Галина Третьякова переписувалася про секс на “новому матраці”. Фотографії переписки зробив кореспондент "Інфораматора" під час позачергового засідання Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Депутати активно обговорювали важливий закон “Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО”. Член фракції “Голос” Р. Лозинський заявив, що закон про “особливий статус Донбасу”, який сьогодні продовжила Верховна Рада, – це розтяжка, на якій Україна рано чи пізно може підірватися. Під час дискусій і голосування Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова листувалася про секс.

Як стало відомо з переписки, Сергій Попов замовив новий матрац. Він повідомляє, що, можливо, його вже сьогодні привезуть. Депутат дуже емоційно відреагувала на таку новину й написала, що любить його ще сильніше за новий матрац. По переписці стає зрозумілим, що вона зраділа через майбутній секс на новому матраці. “Урааааааааа. Люблю тебя еще сильнее за матрац. Секс на новому матраце. Урааааа”, – написала Третьякова. Попов відреагував на це смайликами, що сміються.

Згідно з інформацією з персональної сторінки Галини Миколаївни в Facebook, Сергій Попов – це її чоловік, а за сумісництвом колега по громадській організації “Інститут Громадянських свобод”. 21 вересня 2019 року вона вийшла за нього заміж.


Джерело: informator.press

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...