Хіти тижня. Сексизм, харасмент і гендерний дисбаланс: Популярний радянський мультфільм визнали небезпечним

Як виявилося, улюблений багатьма поколіннями мультик містить неприпустимі за нинішніми моральними нормами елементи.

Популярний радянський мультфільм "Ну, погоди!" містить сексизм, харасмент та інші неприпустимі за нинішніми моральними нормами елементи. Про це повідомило видання ВВС після того, як американська компанія Disney вирішила супроводжувати свої старі мультиплікаційні фільми попередженням, що вони можуть порушувати деякі сучасні тенденції, передають Патріоти України.

Так, у мультику присутні елементи насильства та жорстокості. Вовка луплять, б'ють струмом, закочують у каток, всіляко над ним знущаються, а подається це, як норма."Ну, погоди!" – насильствоБа більше, творці стрічки продемонстрували гендерний дисбаланс, адже жіночих образів у ній майже немає. А якщо і є, то це товста свиня. Також у мультику присутній сексизм, що знову відображається на великій тварині, яка хрюкає.

"Ну, погоди!" – гендерний дисбаланс

"Ну, погоди!" – сексизм

Харасмент – полювання на Зайця показується іноді неоднозначно, а "жертва" не відстає від хижака в прихованих домаганнях. Також у мультику помітили гендерну неоднозначність. Досі незрозуміло, якої статі Заєць.

"Ну, погоди!" – харасмент


Хіти тижня. "Йди на...": Міський голова Сум потрапив у конфуз через купанні на Водохреще (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 17:30

Міський голова Сум Олександр Лисенко потрапив під насмішки у своєму місті після того, як скупався на Водохреще 19 січня і дав про це інтерв’ю журналістам, передають Патріоти України. Зокрема, він жваво розповідав про своє занурення у воду на фоні мосту...

Змінив зовнішність: спливли гучні деталі затримання в Європі підозрюваного у вбивстві Гандзюк

понеділок, 27 січень 2020, 17:25

В Болгарії правоохоронці розповіли деталі затримання ймовірного організатора вбивства активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна, за їх словами нещодавно він змінив зовнішність. Про це пише "Слідство.Інфо". В Болгарії вказали, що Левін намагався зробит...