Хіти тижня. "Семью кормить надо": Легендарна українська співачка зібралася до Москви

Народна артистка СРСР 72-річна Софія Ротару повертається в Росію.

«Шанувальники Софії Ротару щасливі і приїдуть на концерти за участю співачки з різних міст Росії», - повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Квитків на «Пісню року» на 7 грудня залишилося мало, причому у продажу тільки не бюджетні варіанти від 6 тис. руб (трохи більше 2 тисяч гривень).

Крім того, очікується виступ Софії Ротару 14 грудня на фестивалі «Легенди ретро FM». Також Софія Михайлівна розглядає пропозиції про виступ на новорічних корпоративах в Москві. Гонорар за виступ складається з двох частин - оплата транспортних витрат співачки і її колективу з України в Росію, проживання, а також самого концерту. Гонорар за корпоратив в цьому сезоні - $ 50 - 60 тис. За Софією Михайлівною шанувальники скучили, тому вона зараз розглядає відразу кілька пропозицій.

Хіти тижня. На кому тримається "величие" недоімперії: На малій батьківщині Путіна 30 курсантів просто дивились, як три кавказці калічать їх товариша по взводу і ще одного, котрий прийшов на допомогу

вівторок, 20 квітень 2021, 2:00

Боягузи кажуть, майор заборонив. Якщо справа лише в цьому, то "репресії" у вигляді позачергового наряду переважили почуття братерства по зброї і елементарної чоловічої гідності. У російському Санкт-Петербурзі кавказці жорстоко побили двох російських ку...

В Росії вибухнула багатоповерхівка: З-під завалів витягли живим немовля

вівторок, 20 квітень 2021, 0:29

За попередніми даними, постраждали семеро людей. Одна людина отримала опіки обличчя та черепно-мозкову травму, ще у двох постраждалих діагностували переломи хребта. Працівники рятувальних служб витягнули з-під завалу живе немовля.