Хіти тижня. "Семью кормить надо": Легендарна українська співачка зібралася до Москви

Народна артистка СРСР 72-річна Софія Ротару повертається в Росію.

«Шанувальники Софії Ротару щасливі і приїдуть на концерти за участю співачки з різних міст Росії», - повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Квитків на «Пісню року» на 7 грудня залишилося мало, причому у продажу тільки не бюджетні варіанти від 6 тис. руб (трохи більше 2 тисяч гривень).

Крім того, очікується виступ Софії Ротару 14 грудня на фестивалі «Легенди ретро FM». Також Софія Михайлівна розглядає пропозиції про виступ на новорічних корпоративах в Москві. Гонорар за виступ складається з двох частин - оплата транспортних витрат співачки і її колективу з України в Росію, проживання, а також самого концерту. Гонорар за корпоратив в цьому сезоні - $ 50 - 60 тис. За Софією Михайлівною шанувальники скучили, тому вона зараз розглядає відразу кілька пропозицій.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...