Хіти тижня. Сенцов несподівано зробив подарунок пропагандисту Шарію і пояснив свій вчинок

Український режисер Олег Сенцов презентував у Львові свою книгу, де підписав примірник для скандального блогера Анатолія Шарія. Про це він повідомив у Facebook, розповівши, як пройшла презентація його книги "Маркетер" у Львові, передають Патріоти України.

"У кінці відбулася півторагодинна автограф сесія, де я підписував книги і фотографувався з усіма бажаючими. Останнім підійшов якийсь хлопчина і запитав, чи зможу я підписати один примірник для Шарія. Йому не відмовили. Прекрасно розумію, ким є Анатолій Шарій, і ніяких ілюзій щодо нього в мене немає. Я не боюся ні пропагандистів, ні провокаторів. І тим паче не боюся сердитих коментаторів, яким лише потрібен привід обурюватися", – написав Сенцов.

Режисер зазначив: щоб перемогти ворога, зовсім не обов'язково його знищувати. "Це не я сказав, це думка одного авторитетного товариша, який проживав у Китаї дві з половиною тисячі років тому, на ім'я Сунь-цзи", – підкреслив він.

Згодом Шарій у своєму Telegram-каналі опублікував фото з автографом Сенцова. "Спасибі, Олеже! Я обов'язково прочитаю і висловлю свою думку", – написав блогер.

Книгу "Маркетер", яку Сенцов написав за 11 днів півтора року тому, він презентував 22 вересня у Львові в рамках Форуму видавців. У збірці оповідань описуються 90-ті роки, коли режисер вступив до університету на спеціальність маркетинг.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр