Хіти тижня. Сенцов несподівано зробив подарунок пропагандисту Шарію і пояснив свій вчинок

Український режисер Олег Сенцов презентував у Львові свою книгу, де підписав примірник для скандального блогера Анатолія Шарія. Про це він повідомив у Facebook, розповівши, як пройшла презентація його книги "Маркетер" у Львові, передають Патріоти України.

"У кінці відбулася півторагодинна автограф сесія, де я підписував книги і фотографувався з усіма бажаючими. Останнім підійшов якийсь хлопчина і запитав, чи зможу я підписати один примірник для Шарія. Йому не відмовили. Прекрасно розумію, ким є Анатолій Шарій, і ніяких ілюзій щодо нього в мене немає. Я не боюся ні пропагандистів, ні провокаторів. І тим паче не боюся сердитих коментаторів, яким лише потрібен привід обурюватися", – написав Сенцов.

Режисер зазначив: щоб перемогти ворога, зовсім не обов'язково його знищувати. "Це не я сказав, це думка одного авторитетного товариша, який проживав у Китаї дві з половиною тисячі років тому, на ім'я Сунь-цзи", – підкреслив він.

Згодом Шарій у своєму Telegram-каналі опублікував фото з автографом Сенцова. "Спасибі, Олеже! Я обов'язково прочитаю і висловлю свою думку", – написав блогер.

Книгу "Маркетер", яку Сенцов написав за 11 днів півтора року тому, він презентував 22 вересня у Львові в рамках Форуму видавців. У збірці оповідань описуються 90-ті роки, коли режисер вступив до університету на спеціальність маркетинг.

З архіву ПУ. "Доводят до слез! Мы в страхе!": В окупованому Криму плачуться на будні "русского мира"

п’ятниця, 25 вересень 2020, 19:00

В анексованому Криму поскаржилися на робочих, що приїхали з-за кордону, які пристають до місцевих жителів. Про один з інцидентів анонім повідомила в севастопольському інтернет-співтоваристві, передають Патріоти України 11 вересня 2019 року. . "Гардема...

Хіти тижня. Дивитись страшно: Моторошна "посмішка" китової акули перемогла в конкурсі на краще підводне фото 2020 року

п’ятниця, 25 вересень 2020, 18:30

Щорічний конкурс підводної фотографії Through Your Lens показав роботи переможців 2020 року. Журі журналу Scuba Diving розглянуло 2636 заявок з усього світу і віддало головний приз французу Евансу Бодену, який зняв у Тихому океані "посмішку" гігантсько...