Хіти тижня. Шабаш побєдобєсія: У Росії влаштували дике свято з "полоненим німцем"

9 травня в Нижньому Тагілі (Російська Федерація) після ходи "Безсмертного полку" по центру міста провезли клітку, в якій був чоловік, переодягнений у фашиста. Як зазначає місцева преса, крім чоловіка, в клітці були два бійцівських пса, повідомляють Патріоти України.

Участь в акції взяли артисти нижньотагільського цирку, які також переодяглися у військову форму часів Великої Вітчизняної війни. В руках у них були не портрети родичів, а фотографії артистів, які брали участь у боях в роки війни. До такої ідеї жителі Нижнього Тагілу поставилися неоднозначно. При цьому організатор такої акції не вважає, що висміювати фашизм - це погано.

Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

вівторок, 26 травень 2020, 2:00

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і за...

Хіти тижня. "Всі ми - камікадзе": Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 1:00

Смерть реаніматолога одеської міської лікарні Максима Белінова вразила українців. Чиновники малюють "красиву картинку" з забезпеченням медичних закладів, а лікарі кажуть, що без захисту вони практично приречені, передають Патріоти України. За день до ...