Хіти тижня. "Шанувальник Росії" розгромив меморіал герою Небесної сотні у центрі Києва (фото)

Меморіал герою Небесної сотні Сергію Нігояну знаходиться на вул. Грушевського.

У Києві чоловік розгромив меморіал герою Небесної сотні Сергію Нігояну. Про це у Facebook координатор С14 Сергій Мазур, передають Патріоти України.

"Меморіал героя Небесної сотні Сергія Нігояна розбитий. Розбиті лампадки, розірвані прапори, розкидані квіти, шини та бруківка. Вандала вже затримали. Як не дивно ним виявився прихильник Росії. Ним займається поліція", - написав Мазур.

Мазур також закликав жителів міста принести до меморіалу свіжі квіти і нові лампадки. Меморіал знаходиться на вул. Грушевського.

Рахунок йшов на секунди: У лікарні Дніпра врятували бійця із частково зруйнованим мозком

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:27

Військовослужбовець отримав важке поранення голови в районі проведення операції об'єднаних сил. Про це у Facebook пише головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, . У Дніпрі лікарі врятували життя 22-річного військовослужб...

"Война на Донбассе превращена в ад, территория передана под власть криминала", - Гозман

п’ятниця, 22 листопад 2019, 10:29

"СИНДРОМ СКРЕП - УБИЙСТВО В ПЕТЕРБУРГЕ КАК ЭМАНАЦИЯ ТРАДИЦИОННЫХ ЦЕННОСТЕЙ. Это про скрепы и прочее, про то, что членство этого идиота в костюме Наполеона, убившего девочку, в Российском Военно-историческом обществе отнюдь не случайно. Про то, что един...