Хіти тижня. Щасливчики: Вчені назвали групу крові, володарі якої мають стійкий імунітет

Група крові людини має прямий вплив на здоров'я людини, на її переваги в їжі та схильності до тих чи інших захворювань. Вчені з США провели дослідження і назвали групу крові, володарі якої мають найбільш стійкий імунітет і відмінне здоров'я, передають Патріоти України.

Перша група крові

Як показують дослідження, синтез інтерферону досягає у володарів цієї групи крові майже 80%. Цей показник показує реакцію організму на інфекцію. Люди з першою групою крові знаходяться на третьому місці по стійкості імунітету.

Друга група крові

Володарі цієї групи крові мають невисокий рівень синтезу інтерферону – всього 40%. Захисні реакції у таких жителів Землі дуже слабкі й вони більше за інших схильні до різних захворювань.

Третя група крові

У представників з третьою групою крові рівень синтезу інтерферону досить високий – до 91%. Вони на думку вчених, займають друге місце за силою імунітету і можуть впоратися з багатьма серйозними захворюваннями.

Четверта група крові

За даними дослідження, власники четвертої групи крові є найсильнішими в плані здоров'я людьми. У них рівень синтезу інтерферону високий – до 92%. А це значить, що люди з такою групою найбільш стійкі до вірусів і бактерій.

Вчені відзначають, що всі дані дослідження відносні й на загальне здоров'я людини впливає ще багато факторів: спадковість, спосіб життя, екологія.

Новий фаворит Зеленського прагне наблизити передвиборчі обіцянки "слуг": Садовий рапортує про підняття зарплатні директорам шкіл до $1000

вівторок, 15 червень 2021, 0:31

Коли дійде до $4000 рядовим вчителям "як на Кіпрі" міський голова тактично замовчує. Засновник "Самопомочі" після колапсу планів на загальнонаціональне лідерство, демонструє здатність домовлятися з Банковою, як і за часів Януковича. За директорів приємно

Жах жінок та дітей від крові та смертельних криків ігнорували: У Дніпрі "гості з Африки" привселюдно різали нещасних кіз на міському пляжі

вівторок, 15 червень 2021, 0:17

Можливо тепер деяким громадянам України стане зрозуміліше, чому в якісь Швеції обмежують право на приготування шашлику, чи деінде в Європі на вилов і приготування на березі риби. У Дніпрі поліція затримала 11 громадян Нігерії, які влаштували на міськом...