Хіти тижня. Щасливчики: Вчені назвали групу крові, володарі якої мають стійкий імунітет

Група крові людини має прямий вплив на здоров'я людини, на її переваги в їжі та схильності до тих чи інших захворювань. Вчені з США провели дослідження і назвали групу крові, володарі якої мають найбільш стійкий імунітет і відмінне здоров'я, передають Патріоти України.

Перша група крові

Як показують дослідження, синтез інтерферону досягає у володарів цієї групи крові майже 80%. Цей показник показує реакцію організму на інфекцію. Люди з першою групою крові знаходяться на третьому місці по стійкості імунітету.

Друга група крові

Володарі цієї групи крові мають невисокий рівень синтезу інтерферону – всього 40%. Захисні реакції у таких жителів Землі дуже слабкі й вони більше за інших схильні до різних захворювань.

Третя група крові

У представників з третьою групою крові рівень синтезу інтерферону досить високий – до 91%. Вони на думку вчених, займають друге місце за силою імунітету і можуть впоратися з багатьма серйозними захворюваннями.

Четверта група крові

За даними дослідження, власники четвертої групи крові є найсильнішими в плані здоров'я людьми. У них рівень синтезу інтерферону високий – до 92%. А це значить, що люди з такою групою найбільш стійкі до вірусів і бактерій.

Вчені відзначають, що всі дані дослідження відносні й на загальне здоров'я людини впливає ще багато факторів: спадковість, спосіб життя, екологія.

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...

Злодії в мантіях почали отримувати реальні терміни: ВАКС виніс суворий вирок судді-хабарник Баришівського райсуду за "вдячність" розміром у $2500

понеділок, 27 березень 2023, 12:18

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визнав винним в одержанні неправомірної вигоди суддю Баришівського районного суду Київської області та засудив його до 8 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє пресцентр САП. . "27 березня 2023 року колегія судді...