Хіти тижня. Щасливчики: Вчені назвали групу крові, володарі якої мають стійкий імунітет

Група крові людини має прямий вплив на здоров'я людини, на її переваги в їжі та схильності до тих чи інших захворювань. Вчені з США провели дослідження і назвали групу крові, володарі якої мають найбільш стійкий імунітет і відмінне здоров'я, передають Патріоти України.

Перша група крові

Як показують дослідження, синтез інтерферону досягає у володарів цієї групи крові майже 80%. Цей показник показує реакцію організму на інфекцію. Люди з першою групою крові знаходяться на третьому місці по стійкості імунітету.

Друга група крові

Володарі цієї групи крові мають невисокий рівень синтезу інтерферону – всього 40%. Захисні реакції у таких жителів Землі дуже слабкі й вони більше за інших схильні до різних захворювань.

Третя група крові

У представників з третьою групою крові рівень синтезу інтерферону досить високий – до 91%. Вони на думку вчених, займають друге місце за силою імунітету і можуть впоратися з багатьма серйозними захворюваннями.

Четверта група крові

За даними дослідження, власники четвертої групи крові є найсильнішими в плані здоров'я людьми. У них рівень синтезу інтерферону високий – до 92%. А це значить, що люди з такою групою найбільш стійкі до вірусів і бактерій.

Вчені відзначають, що всі дані дослідження відносні й на загальне здоров'я людини впливає ще багато факторів: спадковість, спосіб життя, екологія.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...