Хіти тижня. Що буде, якщо не пройти обов’язковий техогляд 2022 року? На українців чекають великі штрафи

Вже у вересні цього року в житті українських водіїв будуть зміни: техогляд, який на сьогоднішній день не є обов’язковим, стане таким. І хоч офіційно в уряді ще не дали відповіді, як саме проходитиме процедура, деякі моменти, зокрема розмір штрафів, уже відомі, передають Патріоти України.

Відповідно до змін у законі України "Про дорожній рух", першими техогляди зобов’яжуть пройти комерційний транспорт: таксі, автобуси, маршрутки і так далі. Водіям виділять достатньо часу, щоб ті перевірили свої авто, проте якщо техогляд не пройти, передбачено штрафи.

Найбільш масовим покаранням, мабуть, стане штраф за прострочений техогляд у розмірі 3400 грн. Якщо ж водій не зробить висновків та проігнорує вимогу про ТО повторно, стягнення збільшать у рази: до 17 000 грн штрафу. Набагато більше ризикують посадові особи, яким за порушення у зв’язку з перевіркою авто потрібно буде заплатити до 34 000 компенсації.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...