Хіти тижня. Що треба знати, крім безвізу: На популярному курорті введуть смертну кару для туристів

Влада обіцяла спочатку закрити популярний пляж для туристів, однак жителі міста обурилися, бо це знищить найголовніший дохід міста.

Влада Таїланду збирається ввести смертну кару для туристів, які робитимуть селфі з літаками над пляжем Май Кхао, інформують Патріоти України. За даними Dayli Mail, адміністрація міжнародного аеропорту Пхукет просила мандрівників не фотографуватися в цьому місці, тому що так вони відволікають пілотів.

Влада обіцяла спочатку закрити популярний пляж для туристів, однак жителі Пхукету обурилися, бо це знищить найголовніший дохід міста. Справа в тому, що пляж Май Кхао розташований неподалік від аеропорту і всі літаки пролітають дуже низько. Це і приваблює туристів, які приїжджають туди, щоб зробити селфі на фоні лайнера.

Однак незабаром в силу вступить закон, який забороняє це робити, а також відвідувати зону, розташовану біля злітно-посадкової смуги. Порушникам загрожують високі штрафи. Якщо після подібного попередження вони повторно підуть проти закону, то поплатяться життям.

"Максимальне покарання – смертний вирок", – сказали представники влади.

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...