Хіти тижня. Що відомо про ексбійця ЗСУ, котрий захопив міст Метро у Києві

Народився в Криму, служив під Києвом, сидів на гауптвахті, здав кіло вибухівки...

Олексій Белько, який погрожував підірвати міст Метро в Києві і здався поліції - колишній військовослужбовець. Він брав участь в АТО, а 3 місяці тому добровільно здав у поліцію 1 кг вибухівки та 88 набоїв, передають Патріоти України з посиланням на theБабель.

Зловмисникові - 42 роки. Він народився в кримському Форосі, довгий час жив у Сімферополі, повідомили журналістам джерела в правоохоронних органах.

Фото дня. Чоловік, який погрожував підірвати міст Метро, після затримання

Згідно з даними сайту Київміськадміністрації, він є учасником антитерористичної операції і подавав клопотання про отримання земельної ділянки. Белько мав звання старшого сержанта, обіймав посаду начальника радіостанції радіоцентру польового вузла зв'язку військової частини А3628, розташованої в Броварах Київської області.

26 червня суд визнав Белька винним у самовільному залишенні військової частини, призначивши йому покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті на строк 7 днів.

У червні цього року він добровільно здав Деснянському райуправлінню поліції Києва 1 кг вибухівки та 88 набоїв. За його словами, він знайшов їх "у сейфі в селі на Чернігівщині".

На даний момент чоловіка звільнено з військової частини.

За одною кримською адресою з Олексієм була прописана Олена Белько. Її по-батькові та дата народження повністю збігаються з даними столичного "мінера". За даними відкритих джерел, така жінка була секретарем дільничної виборчої комісії в Сімферополі після окупації півострова.

З іншого боку, відомий український митець, котрий разом з Белько служив у ЗСУ, характеризує його як справжнього патріота і гідного воякаслужив у ЗСУ, характеризує його як справжнього патріота і гідного вояка, котрий добровольцем пішов на фронт.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...