Хіти тижня. Що зазвичай сниться перед смертю: Вчені приголомшили відкриттям

Більше десяти років працівники американського центру паліативної допомоги та догляду в хоспісах у Буффало вивчали сни пацієнтів перед їх відходом у інший світ. Результати виявилися досить цікавими, передають Патріоти України.

Так, люди незадовго до смерті переважно бачать яскраві сновидіння дивного змісту - тунелі з інтенсивним світлом в іншому кінці, давно померлих людей.

У дослідженні взяли участь 10 тис. осіб. У 88% сни повторювалися, один був яскравіше іншого. У 72% сновидінь були присутні родичі, до яких вмираючий відчував симпатію. 59% у снах готували валізи або купували квитки в якусь важливу поїздку.

Тільки 29% бачили також живих близьких, приблизно стільки ж (28%) спостерігали картини з минулого. Вмираючим дітям у снах приходили тварини, яких вони любили.

Яскраві сни починалися приблизно за 10-11 днів до смерті і тривали весь час. У кінці їх частота і емоційне забарвлення лише посилювалися.

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...