Хіти тижня. Щоб не голодувати з недонадімперією? Секс-символ російського шоу-бізу надзвичайно розповніла (відео)

По всій видимості, зірка вирішила розслабитися і забула про спеціальну білизну і корсети.

Ганна Семенович. Фото: соцмережі.

У Мережі з'явилися відеокадри з неабияк поправилася Ганною Семенович, яка в одному з інтерв'ю зізналася, що зменшила груди з дев'ятого до п'ятого розміру. Концертне відео опубліковано на YouTube-каналі Анни Адамайтес, передають Патріоти України.

На відео зірка виступає на сцені в верхньому одязі та капелюсі. По всій видимості, зірка вирішила розслабитися і забула про спеціальну білизну і корсети. У коментарях користувачі пишуть, що популярна співачка в звичайному одязі виглядає, як пампушка.

А паблік і Telegram-канали поспішили розповсюдити це відео, дивуючись, що змінився вигляд співачки. "100-кілограмова Семенович викликала острах", - коментує кадри канал "НеМалахов".

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...