Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю "Сибирь.Реалии" розповів капітан корабля Rhosus Борис Прокошев, передають Патріоти України.
За його словами, у вересні 2014 року аміачну селітру вивантажили з арештованого судна. Причиною затримання була несплата власником судна портових зборів. Також з'ясувалося, що він не платив і зарплату минулій команді. Тому частина екіпажу покинули корабель.
"Мене, старшого механіка, третього механіка і боцмана відмовилися випускати. І ми там стирчали 11 місяців! Ні копійки нам не платили. І продукти він нам навіть не купував. Можна сказати, залишив нас у свідомо небезпечній ситуації, прирік на голод. Годував нас порт. Я писав щомісяця Путіну. Писав, що стан у нас гірший, ніж в ув'язнених. Ув'язнений знає, коли він вийде, а ми не знаємо, коли нас випустять! І чи відпустять взагалі!", – розповів Прокошев.
Як відповідь він отримував відписку, що його звернення відправлено до МЗС. "Консульство мені сказало: що ти хочеш, щоб Путін надіслав спецназ, щоб тебе тут боєм звільняли? Вони могли б найняти адвоката, подати до суду. Але нічого не зробили", – сказав капітан.
Пізніше члени екіпажу самі продали паливо і найняли адвоката, подавши до суду на владу Лівану. Завдяки судовим рішенням росіянам дозволили покинути Ліван.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...