
Російські окупаційні війська стягнули на Донбас нові одиниці техніки. Про це заявляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", повідомляють Патріоти України.
Техніку побачили в районі н.п. Південна Ломуватка. Там виявили АСП "Житель" і РЕБ "Тирада-2" збройних сил Російської Федерації. "Особливості "громадянської" війни або гуманітарка від "братнього" народу...", - прокоментував Штефан.


Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...