
Російські окупаційні війська стягнули на Донбас нові одиниці техніки. Про це заявляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", повідомляють Патріоти України.
Техніку побачили в районі н.п. Південна Ломуватка. Там виявили АСП "Житель" і РЕБ "Тирада-2" збройних сил Російської Федерації. "Особливості "громадянської" війни або гуманітарка від "братнього" народу...", - прокоментував Штефан.


Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...