Хіти тижня. Шок для фанатів: Пугачова показала обличчя без ретуші великим планом (фото)

71-річна російська співачка Алла Пугачова поділилася з шанувальниками новим фото, на якому продемонструвала своє обличчя без ретуші великим планом, передають Патріоти України.

Відповідне селфі без фільтрів вона опублікувала на особистій сторінці в Instagram. На ньому Пугачова позувала зі скуйовдженим волоссям та з легких макіяжем, посміхаючись на камеру.

"Приходить час теплого одягу. Сподіваюся одяг зігріє надію, що люди коли-небудь стануть добрішими. Молюся і прошу: "Господи, скоріше", – прокоментувала публікацію співачка.

Шанувальники прийшли в захват від зовнішнього вигляду Пугачової та засипали її компліментами.


Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...