Хіти тижня. Шоковані всі! В Арабських Еміратах у небі помітили гігантську діру (фото, відео)

На південному сході Аравійського півострова місцеві жителі спостерігали незвичне явище в небі, повідомляють Патріоти України.

Величезна "діра" в небі була видна в містах Ель-Айн в ОАЕ, Бураймі і Махді в Омані. "Портал" в небі став зникати через 10-15 хвилин після своєї появи. Це явище здивувало місцевих жителів і навіть налякало, вони припустили, що це може бути свідченням вторгнення інопланетян або передвісником кінця світу.

За словами вчених, явище було ні чим іншим, як "дірявими хмарами", їх також називають хмарами з отвором. Вони утворюються в результаті появи ядер конденсації, якими є продукти згоряння пального повітряного транспорту. Тобто мають пряме відношення до літаків, які, на думку вчених, і формують такі діри в хмарах.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...