
У Києві в День світлого Воскресіння Христового знайшлися люди, які вирішили використовувати свято для ганебного самоствердження, нехтуючи елементарними нормами моралі, зазначають Патріоти України. Так, кілька дівчат зайшли до церкви, почали задувати в ній свічки і курити електронні сигарети, передає Telegram-канал «Київ Зараз» .
«Дівчата зайшли до церкви Різдва Христового, що на Подолі, почали задувати там свічки, пити алкоголь і курити електронні сигарети. І всім цим поділилися в соцмережах», — йдеться в повідомленні.
Як не дивно, але, на жаль, знайшлися і захисники, які писали образливі речі про релігію, звичаї і вірування.
Але більшість читачів каналу, звичайно ж, засудили подібну поведінку дрібної погані.
«Я не особливо віруюча, але подібна поведінка низька», «Адекватні люди себе так не поводять», «Нічого святого», «Низька поведінка», — пише відносо нейтральний блогер.


На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...