Хіти тижня. "Штик мені в ж*пу!": Російський співак зобразив десантника-гея, чим неабияк розлютив екскомандувача ВДВ

Кіркорову порадили видалити відео і вибачитися «для свого ж блага», бо «десантника може образити кожен, але не кожен встигає вибачитися».

Російський співак Філіп Кіркоров зняв гумористичне відео, в якому зобразив десантника-гея, а глава комітету Держдуми з оборони Володимир Шаманов, який раніше був командувачем Повітряно-десантних військ, тепер вимагає від нього вибачень, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

У відеоролику Кіркоров по відеозв’язку телефонує нібито колишньому товаришеві по службі Мартинову, «щоб згадати армійські будні». Потім він у сорочці й блакитному береті, згадує, як вони з Мартиновим спали під однією ковдрою і милися в одній лазні. «А чи не вдарити нам горілочки, штик мені в жопу?» — каже Кіркоров.

В кінці ролику співак дізнається про те, що туди вбудували рекламу мастила «Анус», встає і йде, вимагаючи послати замовників «в анус». На прощання він заявляє, що він ні за які гроші не зніметься в такому ролику, і рве на собі тільняшку зі словами «штик мені в жопу».

Це відео було знято в рамках проекту #вмаскешоу. Раніше в рамках цього проекту Кіркоров зобразив пеніс і заспівав «пісню простати», висміявши передачу Олени Малишевої «Жити здорово!»

Шаманов вважає, що Кіркоров повинен видалити це відео. В іншому випадку він ризикує накликати на себе гнів представників цього роду військ. «Я хочу сказати Філіпу Кіркорову, що є в Росії приказка: не буди лихо, поки воно тихо. Як і багато десантників, я подивився цей огидний сюжет, де ви, пан Кіркоров, ображаєте два головних символи десантників — тільняшку і берет», — сказав Шаманов.

Він порадив видалити відео і вибачитися «для свого ж блага» і нагадав Кіркорову про висловлення «десантника може образити кожен, але не кожен встигає вибачитися».

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...