Хіти тижня. Шведи б'ють на сполох: У Росії аварія на ядерному об'єкті поблизу Петербурга

Судячи з наявності радіоактивного стронцію це може бути витік на атомному реакторі в результаті пошкодження активної зони.

У Росії аварія на ядерному об'єкті в районі Петербурга - міжнародні спостерігачі зафіксували в східній частині Балтійського моря зростання рівня радіації. Радіаційні датчики в Стокгольмі виявили більш високі, ніж зазвичай рівні ізотопів, що утворюються в результаті ядерного ділення, можливо, десь у Балтійському морі або поблизу нього, передають Патріоти України із посиланням на Рейтерс.

Одна зі станцій, скануючих повітря на наявність радіонуклідів, які можуть переноситися вітром на великі відстані, виявила незвично високі рівні трьох радіонуклідів на початку цього тижня: цезій-134, цезій-137 і рутеній-103, і ізотоп стронцію.
На думку спостерігачів в районі Петербурга або можливо в Ленінградській області на території Росії сталася аварія на ядерному об'єкті. Судячи з наявності радіоактивного стронцію це може бути витік на атомному реакторі в результаті пошкодження активної зони.

Бережіть улюбленців! Кішка понюхала лілії і мало не померла - причина вразила всіх (фото)

середа, 15 липень 2020, 14:49

Кішка мешканки штату Джорджія, США, пограла з купленими нею ліліями в її офісі, і мало не померла. Про це розповідає Bored Panda, передають Патріоти України. Жінка відігнала кішку від квітів, але помітила на її хутрі пляму пилку. Вона пошукала інформац...

У ведучої Падалко випав передній зуб у прямому ефірі, відео викликало справжній ажіотаж

середа, 15 липень 2020, 14:29

У популярної української ведучої Марічки Падалко по час прямого ефіру випуску ТСН на каналі 1+1 випав передній зуб. Відповідне відео опублікували в Instagram. Користувачі захопилися професійною реакцією телезірки, передають Патріоти України. "Тільки що...