Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу.

Виявляється, не тільки за почерком можна судити про сутність людини. На думку фахівців, психічні розлади може видати й те, як людина розставляє розділові знаки. Так, у психіатрів навіть є діагноз, що позначає таке захворювання, іменований шизофренічною пунктуацією, зазначають Патріоти України.

На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з комою може характеризувати людину як педантичну, яка прагне точно передати інформацію.

Часте вживання знаків оклику на письмі говорить про "гарячий" темперамент, знаків питання – про невпевненість у собі.

Перераховані вище особливості належать до області психології. Однак є й такі ознаки розстановки розділових знаків, які можуть свідчити про наявність психічних розладів, зокрема, про так звану "шизофренічну пунктуацію".

Так, психічно хвору людину можуть видати три крапки, якщо вона використовує короткі нескладні речення, що рясніють цим знаком пунктуації. Довгі й химерні речення, у яких замість інших знаків пунктуації людина активно використовує три крапки, також говорять про психічний розлад.

Зазначимо, що діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець. Буває, що великою кількістю крапок людина просто намагається приховати те, що вона недостатньо грамотна. Але не виключено також, що це може бути ознакою початку захворювання на шизофренію.

Коронавірус "скосив" "Золотий голос Росії"

понеділок, 6 квітень 2020, 21:58

70-річній Надії Бабкіній спочатку діагностували пневмонію, але після позитивного тесту на CoViD-19 переглянули лікування. Російську співачку Надію Бабкіну госпіталізували в Москві. За інформацією РосЗМІ, артистку забрала «швидка» до лікарні, як раніше ...