В окупованому Росією Севастополі місцеві комунальні служби влаштували "облаву" на вуличних торговців, зокрема і осіб похилого віку.
Вони не тільки прогнали їх з місця торгівлі, а й відібрали весь товар. Відеозапис в Twitter оприлюднив блогер Шаден (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки. Присутня ненормативна лексика).
"С*ка, віддай мої яблука! Ти куди яблука всі мої забрав? Віддай, с*ка!" – обурено кричала бабуся, у якої забрали продукти.


У коментарях до відео користувачі соцмережі зауважили, що така картина є типовою для "русского міра".
"А ви як хотіли? З поверненням в "рідну гавань", – написав один з коментаторів.
"Літні особи – це розорення для Путіна. Він їм пенсії дає, а вони їх проїдають", – написав інший користувач мережі.
Севастополь
Облава на старух pic.twitter.com/7yHvRPUaLc
— Шаден (@ShadenFM) 17 травня 2019 р.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...