Хіти тижня. Скалічені дівчата зможуть продовжити службу: Курсанткам, які постраждали через п'яного майора, вручили офіцерські погони в лікарні (фото)

Дівчата зможуть продовжити навчання після одужання і здійснити мрію стати військовими лікарями.

У вівторок, 1 вересня, погони молодших лейтенантів отримали курсантки військової медичної академії, які постраждали в результаті ДТП, що сталася в Києві з вини п'яного майора, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Командування медичних сил України, погони молодших лейтенантів курсанткам вручили в Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ». Наказом Міноборони України молодих офіцерів зарахували в ряди слухачів Української військово-медичної академії.
Погони курсанткам вручили перший заступник командувача Медичних сил ЗС України полковник медичної служби Андрій Галушка та начальник Української військово-медичної академії полковник медичної служби Валерій Савицький. Дівчата зможуть продовжити навчання після одужання і здійснити мрію стати військовими лікарями.


Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...