Хіти тижня. Скарб на дні моря: На затонулому пароплаві знайшли картини Айвазовського, але дістати їх не можуть

Щоб витягнути картини, необхідно дістати їх з-під двометрового шару мулу...

В анексованому Криму призупинили операцію з підйому артефактів, в тому числі картин Айвазовського, із затонулого біля мису Тарханкут в 1895 році пароплава "Генерал Коцебу", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як повідомив керівник експедиції "Нептун" Роман Дунаєв, на борту затонулого судна було знайдено фрагменти більше 10 картин, у тому числі, імовірно, пензля Айвазовського. Однак авторство встановлено не було. Пароплав знаходиться на 40-метровій глибині в 12 милях від мису Тарханкут. Виявили його ще в 2015 році.

Щоб витягнути картини, необхідно дістати їх з-під двометрового шару мулу, і повністю розчистити стіну, на якій видно фрагменти картин. Велика ймовірність втратити артефакти в процесі операції.

З архіву ПУ. Як ворожити на Івана Купала: ТОП-5 способів

понеділок, 6 липень 2020, 20:43

В ніч з 6 на 7 липня українська молодь традиційно гадали на любов та удачу. Треба пам'ятати, що Церква не благословляє ці язичницькі традиції, котрі протягом тисячоліття, тим не менш, зберігалися у народній традиції. Українці віддавна ворожили на свято...

Хіти тижня. Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт у Криму (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 20:30

На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо. У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ролик...