Хіти тижня. "Схиблений на війні!": Бойовики "ДНР" влаштували істерику через нового командувача ООС (відео)

У терористичній "ДНР" забили на сполох через призначення генерал-лейтенанта Володимира Кравченка новим командувачем Операції Об'єднаних сил на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Так, в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" одіозний терорист, "начальник пресслужби народної міліції ДНР" Даниїл Безсонов заявив, що справою всього життя Кравченка є боротьба з Росією і що він є одним із найбільш принципових генералів сучасної армії України.

"Кравченко, по-перше, дуже сильно відрізняється від інших українських генералів своєю войовничістю і скромністю в побуті. У його голові тільки війна. У його голові тільки бажання бути великим уславленим полководцем, таким собі українським наполеоном. Він схиблений на війні! Крім того, він уже на першій нараді своїй дав команду, що щодня у них повинні бути якісь перемоги. Також Кравченко розуміє важливість інформаційної війни", – стурбовано висловився колаборант.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...