Хіти тижня. Скрепам буде горе: Нацгвардія України освоює компактний надпотужний американський гранатомет

Мініатюрна зброя призначена для знищення ворожої бронетехніки, силу заряду вистачить навіть на немодернізовані російські танки, котрі складають основу окупаційних корпусів Росії на Донбасі

Військові Національної гвардії випробували гранатометів RSRL-1 американського виробництва. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії, зазначають Патріоти України.

Американський гранатомет має переваги перед ручним гранатометом РПГ-7. PSRL-1 вражає броньовану техніку, укріплення і живу силу противника одним пострілом гранати. "Протитанковий винищувач, який уражує броньовану техніку, укріплення та живу силу противника одним пострілом гранати - 40 мм калібру", - йдеться у повідомленні.
Національна гвардія має на озброєнні партію 40-мм ручних протитанкових гранатометів RSRL-1, Крім того, вже розроблена програма навчання особового складу та методика експлуатації ручного гранатомета PSRL-1.

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.