Хіти тижня. Скрепи високодуховні: У поїзді "Сімферополь-Москва" напівгола росіянка на ходу викинула 10-місячну доньку

П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля.

У поїзді "Сімферополь - Москва" 36-річна мешканка російського Воронежа спробувала розправитися зі своєю 10-місячною дочкою. Відео того, що сталося оприлюднив YouTube-канал на Kerch.FM, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 10 січня. П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля. Вона відкрила двері на міжвагонні сходи і з усієї сили кинула туди дитину, як мішок зі сміттям. Після цього вона спокійно повернулася в купе. Примітно, що жінку намагалася заспокоїти інша її дочка - 7-річна дівчинка. Саме вона кинулася за викинутою дитиною. Коли все сталося, з купе з'явився і співмешканець неадекватною матері.

Відомо, що сім'ю висадили з поїзда на наступній станції - в місті Кримську Краснодарського краю РФ. На жінку і її співмешканця складено адміністративний протокол про неналежне виконання батьківських обов'язків. Постраждалу дівчинку госпіталізували, а її старшу сестру відправили в соціально-реабілітаційний центр. Однак вже через 4 дні дітей повернули родині.

"И в борьбе с зеленым змеем, побеждает змей": Чому СРСР не зміг спортом перемогти пияцтво росіян

вівторок, 7 квітень 2020, 0:30

Громадяни полюбили ранкову гімнастику та спортивні ігри, але не розлюбили пиво та горілку. Пропаганді здорового тіла в СРСР приділяли дуже велику увагу. Але як же так сталося, що звичайний роботяга два тижні гартувався і займався спортом, а два тижні б...

Від 17 000 до 34 000 грн з особи: У Авакова почали масово карати українців без масок на вилиці

вівторок, 7 квітень 2020, 0:13

Вже складено перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без захисних масок на обличчі, повідомляють Патріоти України з посиланням на на сайті Нацполіції. За даними правоохоронців, після посилення карантинних заходів 6 квітня поліція усього скла...