Хіти тижня. Скрепи високодуховні: У поїзді "Сімферополь-Москва" напівгола росіянка на ходу викинула 10-місячну доньку

П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля.

У поїзді "Сімферополь - Москва" 36-річна мешканка російського Воронежа спробувала розправитися зі своєю 10-місячною дочкою. Відео того, що сталося оприлюднив YouTube-канал на Kerch.FM, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 10 січня. П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля. Вона відкрила двері на міжвагонні сходи і з усієї сили кинула туди дитину, як мішок зі сміттям. Після цього вона спокійно повернулася в купе. Примітно, що жінку намагалася заспокоїти інша її дочка - 7-річна дівчинка. Саме вона кинулася за викинутою дитиною. Коли все сталося, з купе з'явився і співмешканець неадекватною матері.

Відомо, що сім'ю висадили з поїзда на наступній станції - в місті Кримську Краснодарського краю РФ. На жінку і її співмешканця складено адміністративний протокол про неналежне виконання батьківських обов'язків. Постраждалу дівчинку госпіталізували, а її старшу сестру відправили в соціально-реабілітаційний центр. Однак вже через 4 дні дітей повернули родині.

Поліцейські затримали 10-річного викрадача авто, який образився на маму: Скільки він проїхав

понеділок, 25 вересень 2023, 9:32

У Флориді поліція затримала на магістралі машину, яка рахувалася викраденою. Після зупинки машини поліцейські відчули справжній шок, побачивши за кермом 10-річного хлопчика, передають Патріоти України. Їхав він в машині не один, а з 11-річною сестрою,...

Підлітки використавши програму зі штучним інтелектом "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

понеділок, 25 вересень 2023, 9:23

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повід...