Хіти тижня. Скрепи високодуховні: У поїзді "Сімферополь-Москва" напівгола росіянка на ходу викинула 10-місячну доньку

П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля.

У поїзді "Сімферополь - Москва" 36-річна мешканка російського Воронежа спробувала розправитися зі своєю 10-місячною дочкою. Відео того, що сталося оприлюднив YouTube-канал на Kerch.FM, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 10 січня. П'яна росіянка вийшла з купе без трусів, тримаючи однією рукою за одяг немовля. Вона відкрила двері на міжвагонні сходи і з усієї сили кинула туди дитину, як мішок зі сміттям. Після цього вона спокійно повернулася в купе. Примітно, що жінку намагалася заспокоїти інша її дочка - 7-річна дівчинка. Саме вона кинулася за викинутою дитиною. Коли все сталося, з купе з'явився і співмешканець неадекватною матері.

Відомо, що сім'ю висадили з поїзда на наступній станції - в місті Кримську Краснодарського краю РФ. На жінку і її співмешканця складено адміністративний протокол про неналежне виконання батьківських обов'язків. Постраждалу дівчинку госпіталізували, а її старшу сестру відправили в соціально-реабілітаційний центр. Однак вже через 4 дні дітей повернули родині.

Хіти тижня. Відомий український співак підтримав підозрюваних у справі Шеремета (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 18:00

Він заявив, що на його думку, ці люди невинні, поки не доведуть зворотного. "Проблема цього судилища в тому, що високі обличчя нашої держави звинуватили людей, сказали, що справа вже розкрита, і презумпція невинності була грубо порушена. Тут мова не йд...

По стопах "Інтера"? Канал "Україна" покаже заборонений російський серіал, презентований як український

понеділок, 17 лютий 2020, 17:55

Телеканал «Україна» покаже російський міні-серіал "Жінки у коханні" (друга назва - "Три щасливих жінки"), який перебуває під забороною українського законодавства. Про це повідомляє "Телекритика", передають Патріоти України. Чотирисерійна драма «Жінки ...