Хіти тижня. "Слабоумие или провокация?": У центрі Києва помітили машину з номерами ФСБ Росії (фото)

Останнім часом кількість авто з російськими номерами на дорогах України значно збільшилася.​

У мережу виклали фотографію автомобіля, під номером якого на рамці написано «Федеральна служба безпеки Росії» - фото було зроблено в центрі Києва. Фото «автомобіля ФСБ» на своїй сторінці в соцмережах виклала киянка Оксана Дихніч, передають Патріоти України.

«Фото зроблене недалеко від Софіївського собору. Зверніть увагу на рамочку під номером. Так, вона напевно сувенірна. Але це ще одне яскраве свідчення того, наскільки спокійно "рускомірскіе" упирі почуваються в Україні», - пише автор фото.

Під цим постом інтернет-користувачі залишили чимало коментарів, звертаючи увагу на те, що кількість авто з російськими номерами на дорогах України значно збільшилася.

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...

Наукова сенсація: Відносно недавно Антарктиду населяли гігантські ведмеді

субота, 18 січень 2020, 23:52

До недавнього моменту вважалося, що ведмедів ніколи не було в Антарктиді. Але тепер можливо нове відкриття повністю спростує це уявлення. Сліди доісторичного ведмедя знайшли в Антарктиді. Група дослідників з Австралії, недалеко від бази Амундсен-Скотт ...