Хіти тижня. "Слабоумие или провокация?": У центрі Києва помітили машину з номерами ФСБ Росії (фото)

Останнім часом кількість авто з російськими номерами на дорогах України значно збільшилася.​

У мережу виклали фотографію автомобіля, під номером якого на рамці написано «Федеральна служба безпеки Росії» - фото було зроблено в центрі Києва. Фото «автомобіля ФСБ» на своїй сторінці в соцмережах виклала киянка Оксана Дихніч, передають Патріоти України.

«Фото зроблене недалеко від Софіївського собору. Зверніть увагу на рамочку під номером. Так, вона напевно сувенірна. Але це ще одне яскраве свідчення того, наскільки спокійно "рускомірскіе" упирі почуваються в Україні», - пише автор фото.

Під цим постом інтернет-користувачі залишили чимало коментарів, звертаючи увагу на те, що кількість авто з російськими номерами на дорогах України значно збільшилася.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...