Хіти тижня. "Слезы текут, бл*дь. Позор, стыдно": Панін різко виступив проти Путіна і закликав росіян відкрити очі

Скандальний російський актор Олексій Панін зізнався, що став жертвою пропаганди Кремля і закликав своїх співгромадян "відкрити очі". В інтерв'ю Дмитру Гордону він сказав, що вірив телеканалам РФ, тому думав, що "дійсно Крим проголосував і був чесний референдум", передають Патріоти України.

"Я не підтримую політику Путіна. Я був ідіотом. Я зараз розумію, що це неправда. Я міг би тобі сказати дуже багато. Я б дуже хотів сказати російським людям наївним, які дивляться "Перший канал" і канал "Росія": зайдіть в інтернет, подивіться інтерв'ю Політковської, Литвиненка, Борі Нємцова. Може, у вас очі відкриються?" – сказав Панін.

"Є російські люди, які цікавляться чимось. А є люди, у яких є просто "Перший канал", вони живуть в своєму Торжку, бл*дь, і їм пох*й. Моя мама – розумна жінка. Але їй пох*й. Ми з Євою подивилися про "Курськ", як його втопили, бл*дь. подивилися про Беслан, як там напалмом дітей спалили, бл*дь. Сльози течуть, бл*дь. Ганьба, соромно. Буває якась неправильна політика, я не дуже в політиці розбираюся. А це ганьба!" – заявив актор.

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.