Хіти тижня. Служниця у ногах та немовля: Археологи розкопали загадкове поховання родини, віком 2,5 тис. років (фото)

Археологи виявили у Хакасії нерозграбоване поховання представників тагарської культури. Люди жили близько 2,5 тис. років тому, передають Патріоти України.

У груповій могилі знаходились чоловік і жінка, які лежали на спині. У їхніх ногах лежала жінка у скорченій позі. Також у похованні знайшли розкидані останки немовляти. Припускають, що це зробили гризуни, повідомляє Інститут археології і етнографії РАН.

Свого часу поруч із чоловіком поклали 2 набори бронзової зброї, а поруч із жінкою - 1 аналогічний. Біля скелетів знайшли і цілісні керамічні посудини й кістяний гребінець.

На момент смерті парі було близько 35-45 років. Жінці, яка лежала у ногах - понад 60. Можливо, вона була служницею.

Учені розповідають, що зброя, знайдена у похованні, була справжньою. Відомо, що у більш пізні часи представники тагарської культури клали зменшені копії.

Нерозграбоване групове поховання представників тагарської культури виявили у Хакасії

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...

Як не набрати зайву вагу взимку: Дієтологи дали прості і ефективні поради

субота, 24 жовтень 2020, 9:23

Разом із похолоданням з'являється бажання частіше заглядати в холодильник, набирати більше їди для перегляду фільму чи серіалу, а також тримати більше смакоти вдома до чаю чи кави, передають Патріоти України. Крім того, перепад температури легко виклик...