
Коронавірус в Україні підтверджено 27 березня за даними МОЗ вже у 218 пацієнтів, і зафіксовано 5 летальних випадків від COVID-2019. Одна із загиблих - мешканка Конотопа під Сумами - надавала послуги з лікування біоенергетикою і могла контактувати з великою кількістю людей, передають Патріоти України.
Мер міста Артем Семеніхін заявив, що вдалося встановити 70 громадян, які спілкувалися з 76-річною ворожкою і знахаркою, яка померла позавчора в центральній районній лікарні. У трьох її близьких родичів експрес-тест на коронавірус дав позитивний результат - це син, донька і онук.
"Тільки 70 людей нам вдалося встановити, які з нею контактували, це попередньо, але, на жаль, людей може бути набагато більше", - йдеться у відеозверненні градоначальника, опубліковано на його Facebook-сторінці.
Семеніхін звернувся до уряду та глави Міноборони з екстренною заявою через ситуацію в Конотопі і просить дозволити військовим з в/ч Т0330, яка розташована в місті, надати допомогу щодо протидії можливості поширення вірусу - розставити блок-пости, почати дезінфекцію транспортних засобів, контролювати пересування людей і машин в місті та районі.
"На жаль, депутатський корпус сьогодні не зібрався, і ми не змогли проголосувати за те, щоб профінансувати ці роботи... Військові готові вже, грубо кажучи, на КПП стоять і чекають дозволу", - звернувся мер до міністра оборони. Також він просить місцевих жителів не виходити з домівок, строго дотримувати рекомендованих заходів профілактики.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...