Хіти тижня. "Смертність буде не менша": Білл Гейтс попередив про катастрофу гірше пандемії коронавірусу

У людства немає часу і потрібно діяти вже сьогодні.

Білл Гейтс. Фото: соцмережі.

Американський мільярдер і засновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що в найближчі десятиліття планету чекає криза, яка виявиться куди гірше нинішньої пандемії коронавіруса. На його думку, планета зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату. Про це він написав у своєму блозі GatesNotes, передають Патріоти України.

"Як би не була жахлива пандемія, зміни клімату можуть бути ще гірше... Якщо ви хочете зрозуміти, яких збитків завдасть зміна клімату, подивіться на Covid-19 і розподіліть страждання на набагато більш тривалий період часу. Загибель людей і економічні труднощі, викликані цієї пандемією, - це те, що буде відбуватися регулярно, якщо ми не усунемо викиди вуглецю в світі", - запевняє мільярдер.
Засновник Microsoft порівнює наслідки екологічної кризи з пандемією коронавіруса. Летальність від інфекції склала в середньому 14 осіб на 100 000 населення. За оцінкою підприємця, в найближчі 40 років смертність від підвищення температури на Землі буде такою ж, а до 2100 року цей показник буде в п'ять разів більше.
На думку Гейтса, щоб уникнути таких наслідків, потрібно направити на боротьбу зі зміною клімату сили науки в різних галузях. Прийняті рішення повинні працювати і в бідних країнах. А починати цю боротьбу треба прямо зараз, витягуючи уроки з пандемії коронавіруса - тобто діяти так само згуртовано і з такою же напругою, як країни роблять це в протистоянні з пандемією.
Мільярдер зазначив, що у людства немає часу і потрібно діяти вже сьогодні. "Будуть потрібні десятиліття, щоб створити і впровадити всі необхідні розробки в області чистої енергії", - підсумував він.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...