Хіти тижня. Сміливо: У Пітері Путіну публічно дорікнули анексією Криму (фото)

На листівках, які були надруковані в стилі фірмової продукції "РЖД", написали про анексію українського Криму і трагедію в Беслані.

Невідомі розвісили плакати зі злочинами Путіна. Фото: соцмережі.

У Росії в Ленінградській області на станції "Сіверська" в вагоні електрички розвісили плакати з осудом злочинів президента Володимира Путіна. Підтверджуючі фото з'явилися в Telegram-каналі Baza, передають Патріоти України.

Зокрема, на листівках, які були надруковані в стилі фірмової продукції "РЖД", написали про анексію українського Криму і трагедію в Беслані, яка забрала життя дітей.


"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...