Хіти тижня. Собаки зустріли на дорозі варана і вирішили обгавкати, але раптом щось пішло не так... (відео)

Водяний варан побачив в собаках загрозу, тому він відбивався хвостом.

У Таїланді дві собаки зустріли великого варана і почали гавкати на нього, але тварина змогла за себе постояти. Про це повідомляє видання The Daily Mail, передають Патріоти України.

Водяний варан побачив в собаках загрозу, тому він відбивався хвостом. Відомо, що варани використовують його як батіг для захисту. Тому тварина вдарила хвостом одну з собак по морді. Тоді ті відстали від гігантської ящірки.

Смугастий варан (Varanus salvator) - представник сімейства варановіх. Інші назви: "карабагойя" і "водяний варан". Є 5 підвидів. Вони водяться в річках і на узбережжях. Живуть на Шрі-Ланці, в східній Індії, Бангладеш, Індокитаї, Таїланді, Філіппінах, Індонезії, пише "Вікіпедія".

Загальна довжина смугастих варанів до 2,5-3 м, вага до 25 кг. Хвіст довгий, приплюснутий з боків. На хвості є подвійний кіль зі збільшеною лускою.

З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...