Хіти тижня. Собаки зустріли на дорозі варана і вирішили обгавкати, але раптом щось пішло не так... (відео)

Водяний варан побачив в собаках загрозу, тому він відбивався хвостом.

У Таїланді дві собаки зустріли великого варана і почали гавкати на нього, але тварина змогла за себе постояти. Про це повідомляє видання The Daily Mail, передають Патріоти України.

Водяний варан побачив в собаках загрозу, тому він відбивався хвостом. Відомо, що варани використовують його як батіг для захисту. Тому тварина вдарила хвостом одну з собак по морді. Тоді ті відстали від гігантської ящірки.

Смугастий варан (Varanus salvator) - представник сімейства варановіх. Інші назви: "карабагойя" і "водяний варан". Є 5 підвидів. Вони водяться в річках і на узбережжях. Живуть на Шрі-Ланці, в східній Індії, Бангладеш, Індокитаї, Таїланді, Філіппінах, Індонезії, пише "Вікіпедія".

Загальна довжина смугастих варанів до 2,5-3 м, вага до 25 кг. Хвіст довгий, приплюснутий з боків. На хвості є подвійний кіль зі збільшеною лускою.

Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

вівторок, 7 грудень 2021, 19:44

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України. За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала ч...

Федорович "в Ростові" перехрестився: Піддані Саудівської Аравії влетіли на автівці в браму "резиденції Януковича", ледве не подавивши відвідувачів (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 19:22

У селі Нові Петрівці в Київській області турист з Саудівської Аравії в’їхав на автомобілі в будинок каси державної резиденції "Межигір’я", повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю поліції Київщини Ірину Прянишникову . Інцидент трапився бли...