
В супермаркеті Києва співробітники їдять продукти, які запаковані. Про це стверджує мешканка Києва, яка купила сир фета, але замість належних 300 грамів, в коробці виявилося 226 грамів. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши фото товару, передають Патріоти України.
"Fozzy Group, що за дичина у вас діється? Годину тому купила коробку фети української в "Городку" на Почайній. Вдома відкрила - відрізаний шматок. На упаковці - 300 грамів нетто. За фактом - 226 грамів. У вас співробітники піджирають товари продовольчої групи? Я думала, це нісенітниця і вигадка про надїдені і знову запаяні пачках солодощів. Зараз здається, що не така вже дурниця. Більш того, пахне вона, як прокисша. Чекаю від вас коментар. Справа не в грошах, а в принизливому відчутті глузування", - написала жінка.
Киянка показала, як виглядав сир, коли вона його відкрила.

Дехто висловив припущення, що винні не працівники супермаркету, а ті, хто фасував сир ще на місці виробництва:

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...