Хіти тижня. "Совсем головой двинулась": Політолог відреагував на слова Тетяни Монтян про вбивства АТОшників в Україні

Тетяна Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом".

Тетяна Монтян. Фото: соцмережі.

Відомий український телеведучий, журналіст і політолог Тарас Березовець дав вкрай жорстку характеристику висловлюванням адвоката і блогера Тетяни Монтян. Своєю думкою експерт поділився на сторінці в "Телеграмі", інформують Патріоти України.

Нагадаємо, сьогодні скандально відома блогер і адвокат опублікувала в соціальних мережах відео з коментарем щодо вбивства учасників АТО під Житомиром. Свій ролик вона підписала так: "Купчасто трупи пішли. Тримаємо кулаки, щоб тенденція зберігалася", - натякаючи тим самим на продовження вбивств АТОшників в Україні.

Сама ж Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом". У відповідь на її скандальний пост Березовець назвав Монтян "нелюдом" і заявив, що вона "хвора на голову". "Монтян вже зовсім головою рушила: вона радіє вбивствам ветеранів АТО на Житомирщині. Ось з такими нелюдами ми живемо в одній країні", - написав експерт.


У Рівному ковідний апокаліпсис: Пацієнтів виписують з лікарень додому, вмирати

субота, 5 грудень 2020, 8:25

В Рівному та області склалася катастрофічна ситуація в лікарнях. Там, як і в багатьох інших областях країни, не вистачає кисню для пацієнтів, а всі відділення забиті хворими, зазначають Патріоти України. Крім того, є інформація, що в області дуже спотв...

День волонтера. Як привітати знайомих патріотів: листівки, вірші і привітання в прозі

субота, 5 грудень 2020, 8:10

5 грудня в світі відзначають День волонтера - International Volunteer Day. В Україні, через російську агресію, цей рух став по-справжньому масовим, де тією чи іншою мірою задіяні мільйони наших співвітчизників, зазначають Патріоти України. Люди, котрі ...