Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час.

На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особах, пейзажах, побутових сценках, передають Патріоти України з посиланням на видання Всвіті.

Ви зможете побачити, як наші співвітчизники тоді одягалися, чим займалися, як виглядав їх побут – святковий і повсякденний. Навіть просто дивлячись на ці знімки, можна дізнатися багато нового і цікавого.

Головний фрукт осені - хурма: Користь і шкода від неї, про які треба знати

понеділок, 18 листопад 2019, 8:42

Багато хто з нас любить хурму, але далеко не всі знають, як правильно її вибирати. Також багато хто забуває про те, що у хурми є не тільки корисні, але й шкідливі властивості. Про всі подробиці ми розповімо в цьому матеріалі, передають Патріоти Украї...

"Бояришнік" був зайвим: У Росії геть п'яний пасажир відлупцював начальницю потяга (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 8:28

Пасажир рейсу Санкт-Петербург - Вологда побив начальницю потяга. Перед цим зловмисник хильнув достатньо алкоголю у вагоні-ресторані, і йому стало дуже "добре", передають Патріоти України. Як повідомляє телеграм-канал Mash, начальниця потяга власне й х...