
Один із співробітників крематорію в столиці Білорусі, Мінську, зізнався, що після початку поширення коронавірусу в країні, кількість тіл, які надходять для спалювання, значно зросла. Про це повідомляє "Белсат", передають Патріоти України.
Журналісти побували на території крематорію і поспілкувалися з його працівниками. Більшість відмовлялася спілкуватися або говорила кореспондентам, що робота триває також як і раніше. Однак один працівник на умовах анонімності розповів, що зараз в крематорій привозять по 4-5 померлих з коронавірусом щодня з усієї Білорусі. Всього кожен день через епідемію спалюють приблизно по 30 осіб, тоді як раніше, за словами робітника, було максимум 20.
"Раніше, коли тільки-тільки пішло, якось ховали. Писали, що пневмонія. А потім, коли більшість народу почала обурюватися, тоді вже відкрито почали говорити, що з коронавірусом", - зазначив він.

Померлих від коронавірусу ховають в мішках і закритих трунах. Працівники котельні працюють в захисних костюмах. Прощання немає - "їх відразу завозять і палять", додає співрозмовник. Але визнає, що, незважаючи на заходи безпеки, все одно турбується за себе і за своїх родичів. "Мало що. Ніхто ж не застрахований", - говорить він.

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...