Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка.

З такою заявою виступив глава комісії з розслідування авіакатастрофи, директор Київського НДІ судових експертиз Олександр Рувін, передають Патріоти України з посиланням на Главком.
За його словами, отримані дані дозволяють зрозуміти, що на борту літака виникла пожежа, і пасажири посхоплювалися з місць. «Коли літак злітає, всі пасажири пристебнуті. Він піднявся на висоту 2 тис м. Поки літак не підніметься на висоту 8 тис метрів, оголошення про те, що слід пристебнутися, не вимикається. Так ось, всі повинні були бути пристебнуті. А ми бачили трупи загиблих, які лежали на землі, без крісел», - сказав Рувін.
При цьому він навів порівняння з катастрофою MH17, пасажири якого так і впали на землю пристебнутими.

Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня. В результаті загинули 176 осіб - громадяни 7 країн, включаючи 9 членів екіпажу.

Іран офіційно визнав, що помилково збив літак, і в квітні направив до Києва проект меморандуму про взаєморозуміння, згідно з яким Україна і сім'ї загиблих повинні визнати «людську помилку» і в обмін на виплату компенсації і видачу змісту бортового відеореєстратора не переслідувати Іран.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...