Хіти тижня. Спочатку призначили надуманий пенальті, а під час виконання засліпили воротаря: УЄФА відкрив справу через скандальний гол, що вирішив долю півфіналу Євро-2020 між Англією і Данією

Союз європейських футбольних асоціацій висунув три звинувачення проти збірної Англії після півфіналу "Євро-2020", який англійці зіграли з данцями 7 липня, зазначають Патріоти України.

Після матчу, в якому Англія обіграла Данію в овертаймі з рахунком 2:1 і пройшла у фінал "Євро-2020", відкрито дисциплінарне провадження.

Збірні Англії та Данії грали на стадіоні "Вемблі" в Лондоні.

Звинувачення проти Футбольної асоціації Англії полягають у наступному:

• Використання лазерної указки її фанатами – стаття 16 (2) (d) Дисциплінарного регламенту (DR) УЄФА.
  • Занепокоєння, викликане фанатами під час виконання державного гімну – стаття 16 (2) (g) DR.
  • Запалювання феєрверків англійськими фанатами – стаття 16 (2) (c) DR.

Перед початком гри трибуни "Вемблі" освистали гімн Данії (англійці робили так і перед іграми з шотландцями і німцями).

Потім англійські фанати використали на стадіоні піротехніку, що заборонено.

А під час ключового пенальті капітана збірної Англії Гаррі Кейна на 104 хвилині матчу фанати світили лазерною указкою в обличчя і очі данському голкіперу Касперу Шмейхелю. Це було зафіксовано під час трансляції матчу.

Справу розгляне Контрольний, етичний і дисциплінарний орган УЄФА (CEDB).

"Літній сеньйор просто спить?": Бразилійка привезла в інвалідному візочку до банку труп, на котрого намагалась оформити кредит

п’ятниця, 19 квітень 2024, 4:15

У вівторок, 16 квітня, в Ріо-де-Жанейро жінка принесла в банк труп літнього чоловіка, щоб спробувати отримати кредит. Про це повідомляє бразильський телеканал TV Globo. . Зокрема, Еріка де Соуза Вієйра Нунес хотіла отримати кредит у розмірі 17 000 ре...

Посол розповів, як змінилося ставлення Ізраїлю до українських біженців за останні два роки

п’ятниця, 19 квітень 2024, 1:45

Ізраїль став набагато відкритіший до співпраці з Україною. Українським біженцям надається безпрецедентна допомога, зокрема їм продовжують туристичні візи та дали право на роботу. Про це в інтерв’ю "Главкому" розповів посол України в Ізраїлі Євген Корні...