Хіти тижня. Спочатку зникнуть вони, а потім - людство: У ЗМІ згадали страшне пророцтво Ванги та Ейнштейна

За словами Альберта Ейнштейна, після зникнення останньої бджоли всі люди Землі загинуть протягом чотирьох років.

У мережі забили паніку через пророцтва відомої болгарської провісниці Ванги і геніального фізика Альберта Ейнштейна про мор бджіл, які нібито почали збуватися. Так, "Комсомольська правда" пише, що повідомлення про загибель комах надходять з усіх куточків планети і це може свідчити про наближення кінця світу, передають Патріоти України.

Примітно, що Ванга спрогнозувала апокаліпсис, який повинен був відбутися в 2004 році. "Спершу зникнуть бджоли, а слідом – людство", – говорила вона.

Масове вимирання комах нібито почалося в 2006-2007 році і незабаром може перерости в катастрофу. Деякі вчені підтвердили, що бджоли вимруть по всьому світу.

За словами ж Ейнштейна, після зникнення останньої бджоли всі люди Землі загинуть протягом чотирьох років. За розрахунками фізика, планета вже тоді була приречена. Остаточною датою апокаліпсису, за даними деяких вчених, є 2039 рік.

Хіти тижня. Моторошні кадри. Гризла метал і стрибала: В Австралії рибалка зняв напад акули (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 17:00

В Австралії чоловікові вдалося зняти на відео момент нападу акули на рибальське судно. Риба завдовжки в 3,7 метрів кружляла навколо корабля і намагалася вистрибнути з води. Ролик був знятий у затоці Спенсер, передають Патріоти України. На ньому видно, ...

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...