Хіти тижня. Спочатку зникнуть вони, а потім - людство: У ЗМІ згадали страшне пророцтво Ванги та Ейнштейна

За словами Альберта Ейнштейна, після зникнення останньої бджоли всі люди Землі загинуть протягом чотирьох років.

У мережі забили паніку через пророцтва відомої болгарської провісниці Ванги і геніального фізика Альберта Ейнштейна про мор бджіл, які нібито почали збуватися. Так, "Комсомольська правда" пише, що повідомлення про загибель комах надходять з усіх куточків планети і це може свідчити про наближення кінця світу, передають Патріоти України.

Примітно, що Ванга спрогнозувала апокаліпсис, який повинен був відбутися в 2004 році. "Спершу зникнуть бджоли, а слідом – людство", – говорила вона.

Масове вимирання комах нібито почалося в 2006-2007 році і незабаром може перерости в катастрофу. Деякі вчені підтвердили, що бджоли вимруть по всьому світу.

За словами ж Ейнштейна, після зникнення останньої бджоли всі люди Землі загинуть протягом чотирьох років. За розрахунками фізика, планета вже тоді була приречена. Остаточною датою апокаліпсису, за даними деяких вчених, є 2039 рік.

Статистика дозволяє: У Київській області готуються послабити карантин

понеділок, 25 травень 2020, 11:17

Другий етап послаблення карантину в Київській області розпочнеться з вівторка, 26 травня. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу на Facebook-сторінці КОДА, пере...

В Україні почали робити ІФА-тести на коронавірус: Хто потрапив у першу хвилю

понеділок, 25 травень 2020, 10:56

Одним з перших міст України, де почали робити ІФА-тести на антитіла до коронавірусної інфекції COVID-19, став Львів. Як повідомив у Facebook мер Львова Андрій Садовий, перші ІФА-тести вже роблять медпрацівникам лікарні швидкої допомоги, передають Патрі...