Хіти тижня. Справжнє диво: Херсонські нейрохірурги пришили голову 69-річній жінці

Лікуючи остеохондроз, жінці пошкодили перший і другий шийний хребці і розірвали зв'язки, до яких прикріплена голова.

Херсонські лікарі з відділу нейрохірургії буквально створили диво, врятувавши голову 69-річній пенсіонерці, яка буквально ледь її не втратила, передають Патріоти України з посиланням на Кherson.net.ua.

22 серпня в нейрохірургічне відділення поступила жінка, яка скаржилася на сильний шийний біль, запаморочення і неможливість поворухнути головою. Кількома місяцями раніше їй лікували остеохондроз в одній з приватних клінік міста, і під час проведення операції пацієнтка відчула нестерпний біль аж до втрати свідомості.
Після її госпіталізували у відділення неврології з підозрою на стовбуровий інсульт, зробили МРТ і виявили, що з необережності лікарі пошкодили перший і другий шийний хребці і розірвали зв'язки, до яких прикріплена голова.
Лікарі посилено боролися за її життя, адже найменший зсув зубовидного відростка в шийному хребті міг пошкодити мозок і життєво-важливі органи. Внаслідок цього провели серйозну операцію, в ході якої було залучено одного з кращих фахівців - доктора М. Малишенка. Він наклав в область шийних хребців апарат Єлізарова і їм вдалося вправити всі вивихнуті хребці, таким чином звільнивши стовбур головного мозку і хребет від тиску.
Операція була складною, її проводили більше 12 годин, але, слава Богу, все закінчилося успішно. Зусиллями двох кращих фахівців - А. Леонтьєва та М. Малишенка був прикріплений штучний каркас до шийного відділу голови, який захистив мозок і шию від серйозних ушкоджень. На наступний день пацієнтка вже могла повертати голову і навіть ходити, а виписали її вже через 12 днів.

"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 12:15

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені. Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України....

Хіти тижня. Кинули "на підвал": Російських туристок прийняли за повій в аеропорту Сеула (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 12:00

Одну дівчину посадили в літак майже одразу, а іншим довелося провести у підвалі від декількох діб до тижня. Співробітники аеропорту в південнокорейському Сеулі прийняли російських туристок за повій і не пропустили через кордон. Про це у вівторок, 15 жо...