Хіти тижня. Справжній богатир: ​У Львові на світ з'явилася найбільша дитина в цьому місті

Мама народила малюка природно...

У Львові на світ з'явилася найбільша дитина в цьому місті за останні 5-6 років. Вага малюка при появі на світ склала 5650 грамів, а зріст - 58 сантиметрів. Дитина народилася у Надії і Андрія Приказнових в пологовому будинку №3 міста Львова. Подружжя вже вибрали ім'я для хлопчика назвали його Роман, передають Патріоти України з посиланням на Zahid.net.

Мама народила малюка природно, передає видання. "Це були природні пологи. І з мамою, і з дитиною все добре. Батьки зі Львова, у них вже є дві дочки, тепер у родині є ще й син. 3 грудня маму з дитиною виписали додому", - повідомив головний лікар пологового будинку.

Мама і тато з малюком Романом

За словами акушер-гінеколога Наталії Лантух, мама народила хлопчика без ускладнень або розривів. Двоє старших дітей вона народжувала у цьому пологовому відділенні. Перша дівчинка з'явилася на світ з вагою 4500 грамів, друга – 4000 грамів.

Головний акушер-гінеколог Львівщини Ігор Потапов повідомив, що діти з великою вагою у Львові вже народжувалися, але це було близько п'яти років тому. Зазвичай великих малюків жінки народжують за допомогою кесаревого розтину, але в цей раз породілля впоралася та сама.

Хіти тижня. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

четвер, 26 листопад 2020, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...

Оце так поворот: ЗМІ показали, як Зеленська на елітній машині їздить по Києву, перевищуючи швидкість (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 14:56

Перша леді та дружина президента України Володимира Зеленського Олена їздить на елітній іномарці, яку супроводжують десять охоронців. Згідно з декларацією глави держави за 2019 рік, на ній числиться куленепробивна машина марки Mercedes Benz S 500. Але ...