Хіти тижня. Справжній монстр: "Запорожець" перетворили на болід Ferrari і виставили на продаж (фото)

Саморобний Ferrari зібрали на основі легенди українського автопрому "Запорожця" (ЗАЗ) і тепер виставили на продаж. "Монстр" класичного для італійського боліда кольору - яскраво-червоного - і виглядає дійсно вражаюче, передають Патріоти України.

Незвичайний болід Формули-1 продається в Росії і за нього просять ні багато ні мало - 950 тисяч рублів (майже 350 тисяч гривень або 12,5 тисяч доларів).

"Запорожець" перетворили на Ferrari (фото: автогурман.сом)

"Formula ЗАЗ Ferrari. Все в ідеальному стані ручної збірки 1979 року, двигун з гаража випущений 2008", - йдеться в описі автомонстра.

Кузов автомобіля зроблений зі склопластику, а мотор від ЗАЗ-968. Мова йде про 42-сильний мотор легендарного "Запорожця". Авто виглядає як справжній болід, проте не тільки візуально, а й за потужностями - воно не поступається професійним авто.

Можуть спричинити харчові отруєння та шлункові захворювання: В Україну ввезли небезпечні соуси

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:14

На Тернопільщині виявили патогенний токсичний мікроорганізм Bacillus cereus у ввезених з Нідерландів соусах. Цей мікроорганізм може викликати харчові отруєння, шлункові захворювання тощо. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській обл...

Розлучення не допоможе: Чи можуть отримати відстрочку чоловіки, які самі виховують дітей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:05

Під час воєнного стану в Україні чоловіки мають право на відстрочку від мобілізації за певними сімейними обставинами. Зокрема, це стосується батьків, які самостійно виховують дитину або дітей до 18 років. Про це нагадала в коментарі "РБК-Україна" адвок...