Хіти тижня. Стало відомо, чим італійці рятуються від коронавірусу

Італійці категорично не рекомендують при лікуванні COVID-19 аерозолі та кортикостероїди, не бажані й жарознижувальні препарати, крім парацетамолу.

Хворих на COVID-19 в Італії лікують комплексом препаратів, зокрема протималярійних, противірусних і протиспідозних. Крім того, в окремих випадках медики радять для профілактики кварцеву лампу, алкоголь (не надміру) та дезінфекцію хлорованими речовинами, але у великій кількості. Про це йдеться в одному з протоколів лікування коронавірусу в Італії, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами лікарів, COVID-19 проявляється типовими симптомами грипу, однак без риніту – лише з набряком слизових. На 2-4 день хворий відчуває біль у трахеї та грудині; посилення сухого кашлю. З часом ускладняється дихання. Серед імовірних симптомів – легка тахікардія, швидка стомлюваність, висока температура.

Головним симптомом інфікування в аналізі крові, стверджують італійці, є лімфопенія, а клінічних ознак пневмонії може й не бути.

Коронавірусну інфекцію в Італії лікують Планквенилом – протималярійний препарат, який блокує рецептори АПФ2: 200 мг / 2 рази в день; призначають від 5 до 20 днів у залежності від тяжкості симптомів. Препарат застосовують при болі в грудях і сильному кашлі, а також пневмонії.

Для профілактики й лікування пневмонії – Азитроміцин. Антибіотик приймають по 500 мг 1 раз/доба на голодний шлунок три дні поспіль.

У важких випадках пневмонії медики застосовують Тоцилізумаб. У протоколі також є Калетра– противірусний засіб, вітамін С (2 г/доба – для лікування; 500-1000 мг/ доба – для профілактики).

Італійці категорично не рекомендують при лікуванні COVID-19 аерозолі та кортикостероїди, не бажані й жарознижувальні препарати, крім парацетамолу. Це пов’язано з відсутністю температури у більшості випадків, адже вона з’являється вже на етапі пневмонії.

Водночас медики радять тримати удома балон кисню, аскорбінову кислоту, кварцову лампу; проводити дезінфекцію хлорованими речовинами, вживати у ненадмірній кількості алкоголь і білки фурину.

"За вісім місяців вивчила французьку": Письменниця Ірена Карпа розповіла, чим її вразила біженка, яка хотіла працювати за фахом

вівторок, 20 травень 2025, 20:59

У Європі після початку повномасштабного вторгнення побачили інших українок - жінок з дітьми, які там адаптуються, які опановують мову, які йдуть на роботу. Про це заявила українська письменниця, співачка, культурна дипломатка Ірена Карпа в інтерв'ю про...

Чомусь відійшов вбік від стежки: У Карпатах за дивних обставин загинув досвідчений турист із Києва

вівторок, 20 травень 2025, 20:40

На гірськолижному курорті Драгобрат в Карпатах загинув 60-річний турист з Києва, який мав великий досвід походів. Про трагедію, яка сталася 18 травня в Рахівському районі, розповіли у туристичному клубі "Кулуар", передають Патріоти України. Зі словами ...