Хіти тижня. Степанов підтвердив початок процедури реєстрації російської вакцини "Супутник V" в Україні

Міністр підкреслив, що "нарешті ми побачимо не політичні гасла, а що таке ця російська вакцина".

Після того як харківська компанія "Біолік" показала заявку в МОЗ України на реєстрацію російської вакцини "Супутник V", глава МОЗ Максим Степанов підтвердив, що вона надійшла в Державний експертний центр. Про це Степанов сказав під час брифінгу 8 січня, відео оприлюднено в Facebook, передають Патріоти України.

"Дійсно, 6 січня компанія "Біолік" подала заявку в Державний експертний центр. Далі вони повинні за законом подати ще реєстраційну форму, досьє, в якому потрібно відобразити результати всіх фаз клінічних випробувань. Нарешті ми побачимо не політичні гасла, а що таке ця російська вакцина. Далі можна буде говорити про якість цих документів і цієї вакцини", - сказав Максим Степанов.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...