
Головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз, яка майже рік тому розробила перший в Україні протокол лікування коронавірусу, каже, що не буде щеплюватись вакциною Covishield, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне.
"Ця вакцина починає третю фазу клінічних випробувань у лютому в Індії. Тобто ніхто ще не озвучив основного показника цієї вакцини - її ефективності, який відсоток вона дає можливості уникнути тяжких форм хвороби та летальних випадків. Є інформація, що AstraZeneca не відповідає за ефективність та якість цієї вакцини", - сказала Лариса Мороз.
Однак вона стверджує, що залишається прихильницею вакцинації. Щоправда, лише якісними вакцинами. Нагадаємо, перша вакцинована від COVID-19 у Вінниці лікарка поділилася відчуттями.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...