
"Відстрочка була через спалах коронавірусної інфекції на одному з підприємств, яке мало забезпечувати друк "листів щастя". Плюс зала, в якій перебувають одночасно близько 20 поліцейських на небезпечній один від одного відстані, це теж могло призвести до того, що один занедужалий інспектор поліції міг заразити решту. Тому ми вирішили на місяць відкласти запуск цієї системи. Вона обов'язково запрацює", – сказав Геращенко.
За його словами, на початковому етапі в цій системі почне працювати 50 відеокамер, встановлених у Києві, навколо столиці на трасах.
"Вони фіксуватимуть факт перевищення швидкості. У разі фіксації перевищення швидкості за номерами встановлять власника автомобіля і йому відправлять лист, в якому буде вказано час, місце правопорушення і навіть код, за яким людина може зайти в інтернет і подивитися момент порушення. Далі, якщо власник автомобіля був за кермом, він платить штраф 255 грн. Якщо ж він дав свою машину покататися комусь, то може зателефонувати людині, яка була цього дня за кермом, і попросити її сплатити штраф. В такому разі адмінпротокол складатиметься на особу, яка була за кермом", – розповів Геращенко.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...