Хіти тижня. Страшно навіть дивитися: У курортній Кирилівці на пляжі знайшли "кладовище медуз" (фото, відео)

У курортному селищі Кирилівка Запорізької області знайшли "кладовище медуз", через яке з'явився страшний сморід і велика кількість сміття. Про це на своєму YouTube-каналі розповів блогер Андрій Новіков. Він зазначив, що місце з мертвими гнилими медузами знаходиться уздовж лінії прибою на Федотовій косі, передають Патріоти України.

"Тут весь берег усіяний ними. Вони, здається, на кожному міліметрі води. Запах напівзогнилих медуз теж стоїть дуже неприємний. Ця ділянка в морі встелена слизом гнилих медуз", – поділився Новіков.

За його словами, у популярних туристських місцях відповідні служби ще прибирають медуз з берега, а на Федотовій косі ніхто цим не займається, тому їх дуже багато назбиралося.

Хіти тижня. Друзі по "цеху" ігнорують нещасного інваліда: Розбитий інсультом Борис Моїсеєв опинився на межі бідності

четвер, 24 вересень 2020, 17:00

Всі свої фінансові заощадження артист витратив на лікування. Після перенесеного інсульту Моїсеєв не з'являється на світських заходах і зіркових тусовках, а за останній рік його стан ще більше погіршився. Артист практично прикутий до ліжка. "Ніякого про...

У передмісті Одеси перекинулася переповнена людьми іномарка: загинули двоє юнаків (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 16:29

Сьогодні вночі в Овідіопольському районі Одеської області перекинулася переповнена людьми іномарка, внаслідок чого загинули двоє юнаків. Як повідомили Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, аварія сталася вночі біля промтоварног...